Zlokalizowana jest w parkowej części posesji Centrum ATTIS przy ul. Górczewskiej 89
(najdogodniejsze wejście i wjazd od ul. Elekcyjnej)

Placówka ta zabezpiecza opiekę medyczną dla dzieci i młodzieży  do 18 r. ż. w dni powszednie w godzinach od 8.00 – 18.00.

Aby korzystać ze świadczeń Poradni dla Dzieci w Centrum Opieki nad Rodziną należy złożyć w tej placówce deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej - podstawowej opieki zdrowotnej dla swojego dziecka.

 

Nasi lekarze:

·         Katarzyna Jarosz Jaroszewska  - specjalista pediatrii

przyjmuje:

 od poniedziałku do czwartku w godzinach 13-18

·         Sylwia Górska  - specjalista pediatrii

przyjmuje: wtorek, czwartek w godzinach 8-14

·         Joanna Mazurek Gałęzowska  - specjalista medycyny rodzinnej

przyjmuje:

poniedziałek, środa  w godzinach  8.00 –15.00

czwartek   w godzinach  10 – 15

piątek   w godzinach   11 –18

·         Katarzyna Murawska - specjalista pediatrii i medycyny rodzinnej

przyjmuje:

środa   w godzinach  13- 18

czwartek, piątek w godzinach  8 - 13

·         dr n. med. Anna Nitka -  specjalista pediatrii i nefrologii

przyjmuje:

wtorek w godzinach  8 - 13

  

CENTRUM OPIEKI NAD RODZINĄ

przy ul. Górczewskiej 89 jest najnowszą inwestycją Centrum ATTIS, którą uruchomiliśmy 19 października 2006 r. Jest to nowatorska placówka ochrony zdrowia, łącząca aspekt medyczny z aspektem psychologicznym i społecznym funkcjonowania rodziny. Środki finansowe na realizację tego przedsięwzięcia zabezpieczył Samorząd Województwa Mazowieckiego, który jest właścicielem Centrum ATTIS. 

 

W otulonej zielenią placówce medycznej, otaczamy opieką medyczną DZIECI I MŁODZIEŻ w wieku do 18 r. ż. W Poradni dla Dzieci Zdrowych i Chorych oraz w  Poradni Rehabilitacji dla Dzieci oczekuje na swoich podopiecznych wysoko wykwalifikowany zespół  pracowników medycznych. W działalności CENTRUM OPIEKI NAD RODZINĄ wprowadziliśmy nowoczesne funkcjonalne rozwiązanie, czyli koordynatora świadczeń zdrowotnych dla rodziny - a jest nim OPIEKUN RODZINY. Tę rolę zawodową pełni wykwalifikowana pielęgniarka, która planuje pacjentom odpowiednie porady  i konsultacje oraz  jest  przewodnikiem  i doradcą w sprawach zdrowia.

 

DZIECIOM I MŁODYM  PACJENTOM zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę, fachową opiekę  pediatryczną, pielęgniarską i położniczą.Ponadto  wykonujemy testy alergiczne i szczepienia ochronne. Oferujemy także programy profilaktyczne dotyczące karmienia piersią,porady dotyczące pielęgnacji skóry niemowląt,porady z zakresu żywienia niemowląt i dzieci zagrożonych alergią, porady żywieniowe u dzieci karmionych sztucznie.

 

Serdecznie zapraszam
Lek. med. Danuta Paśnicka
Kierownik Działu Ambulatoryjnych
Świadczeń Zdrowotnych