Uprzejmie informujemy, że w Centrum ATTIS w warunkach szpitalnych prowadzimy rehabilitację dla dorosłych pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu z uwzględnieniem rehabilitacji ze wskazań ortopedycznych (pourazowych, po zabiegach operacyjnych, z przewlekłymi schorzeniami) oraz reumatologicznych, onkologicznych i innych. Pacjenci leczeni są w systemie całodobowym, co jest związane z pobytem pacjenta w szpitalu przez cały okres leczenia rehabilitacyjnego, a także w systemie dziennym, kiedy to pacjent codziennie zgłasza się do szpitala na zabiegi rehabilitacyjne. Zatrudniamy lekarzy, pielęgniarki i rehabilitantów o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy nowoczesny sprzęt do zabiegów fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oraz  własny basen przeznaczony wyłącznie do celów leczniczych.Zakład Rehabilitacji Centrum ATTIS cieszy się uznaniem Pacjentów i środowiska medycznego. W 2003 r. zajął 1 miejsce w Warszawie i  9 miejsce w Polsce w rankingu tygodnika Newsweek na najlepszy oddział rehabilitacyjny.


Droga Pacjenta Dorosłego - po stacjonarne świadczenie rehabilitacyjne:

  • Pacjent z dowodem tożsamości, dowodem ubezpieczenia w NFZ oraz ze skierowaniem do Poradni Rehabilitacji - od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza specjalisty) - zgłasza się na konsultacje lekarskie do Poradni Rehabilitacji

  • Na  konsultacje lekarskie można umówić się w dni powszednie w godzinach 8.00 – 18.00, osobiście w Recepcji Rehabilitacji lub drogą telefoniczną.

  • Konsultacje odbywają się na bieżąco. 

  • Lekarz specjalista konsultuje pacjenta i ustala tryb postępowania wobec niego. Pacjent zakwalifikowany do leczenia w Centrum ATTIS otrzymuje skierowanie do szpitala i na podstawie tego skierowania jest zapisywany na listę oczekujących na leczenie.

  • Czas oczekiwania na leczenie rehabilitacyjne w trybie planowym wynosi do 12 miesięcy. 

  • Pracownicy recepcji utrzymują kontakt z pacjentem i z wyprzedzeniem zawiadamiają o terminie hospitalizacji.

 

 

Dr n. med. Wojciech Maciak
Kierownik Zakładu Rehabilitacji