finansowane przez  Narodowy Fundusz Zdrowia
 

Uprzejmie informujemy, że w Centrum ATTIS w Warszawie, przy ul. Górczewskiej 89,  w warunkach odpowiadających najwyższym standardom medycznym wykonujemy zabiegi i operacje w całości finansowane przez NFZ. Świadczenia te realizujemy w trybie chirurgii jednego dnia, czyli takim, w którym od przyjęcia do wypisania pacjenta ze szpitala mija nie więcej niż 24 godziny.

 

Operacje w trybie chirurgii jednego dnia są możliwe dzięki zaawansowanej technologii i stosowaniu nowoczesnych endoskopowych metod operacji. Takie postępowanie jest korzystne dla pacjentów, ponieważ zamiast długiego kilkunasto-centymetrowego cięcia skóry operator wykonuje kilka, co najwyżej centymetrowych cięć, mniejsza jest liczba powikłań, mniejszy jest uraz tkanek związany z operacją w porównaniu do operacji przeprowadzanych w sposób klasyczny i dzięki temu czas hospitalizacji jest wyraźnie skrócony. W Centrum ATTIS otworzyliśmy pierwszy w Polsce ośrodek wyspecjalizowany w przeprowadzaniu różnego rodzaju operacji w trybie chirurgii jednego dnia. Dotychczas wykonaliśmy 20 tysięcy zabiegów i operacji.

 

NASZYM PACJENTOM ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO i PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ !

Zatrudniamy lekarzy i pielęgniarki o najwyższych kwalifikacjach z ponad dwudziestokilkuletnim doświadczeniem;
Sale operacyjne wyposażone są w doskonały sprzęt i aparaturę medyczną, w tym tor wizyjny,  RTG  śródoperacyjny, itp.;
Klimatyzacja z laminarnym przepływem powietrza sal operacyjnych i lampy bakteriobójcze stanowią o sterylności pomieszczeń;
Stosujemy nowoczesne techniki znieczulenia.


ZABIEGI I OPERACJE WYKONUJEMY W KRÓTKICH TERMINACH.

Warunkiem uzyskania świadczenia jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia w NFZ.


Na konsultacje lekarskie przed zabiegiem pacjent zgłasza się z dowodem tożsamości oraz SKIEROWANIEM do SZPITALA od lekarza pierwszego kontaktu lub od lekarza specjalisty.

 

Serdecznie zapraszam
Lek. med. Dariusz Jędrasiak
Kierownik Zakładu Chirurgicznego Ogólnego