Uprzejmie informujemy, że w Centrum ATTIS w warunkach szpitalnych prowadzimy rehabilitację dla dorosłych pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu z uwzględnieniem rehabilitacji ze wskazań ortopedycznych (pourazowych, po zabiegach operacyjnych, z przewlekłymi schorzeniami) oraz reumatologicznych, onkologicznych i innych. Pacjenci leczeni są w systemie całodobowym, co jest związane z pobytem pacjenta w szpitalu przez cały okres leczenia rehabilitacyjnego, a także w systemie dziennym i ambulatoryjnym, kiedy to pacjent codziennie zgłasza się do szpitala na zabiegi rehabilitacyjne. Zatrudniamy lekarzy, fizjoterapeutów i pielęgniarki o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy nowoczesny sprzęt do zabiegów fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oraz własny basen przeznaczony wyłącznie do celów leczniczych.
Zakład Rehabilitacji Centrum ATTIS cieszy się uznaniem Pacjentów i środowiska medycznego. W 2003 r. zajął pierwsze miejsce w Warszawie i dziewiąte  miejsce w Polsce w rankingu tygodnika Newsweek na najlepszy oddział rehabilitacyjny.

Droga Pacjenta – po stacjonarne świadczenie rehabilitacyjne:

Pacjent z dowodem tożsamości, dowodem ubezpieczenia w NFZ oraz ze skierowaniem do Poradni Rehabilitacji – od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza specjalisty) – zgłasza się na konsultacje lekarskie do Poradni Rehabilitacji

Na konsultacje lekarskie można umówić się w dni powszednie w godzinach 8.00 – 18.00, osobiście w Recepcji Rehabilitacji lub drogą telefoniczną.

Lekarz specjalista konsultuje pacjenta i ustala tryb postępowania wobec niego. Pacjent zakwalifikowany do leczenia
w Centrum ATTIS otrzymuje skierowanie do szpitala i na podstawie tego skierowania jest zapisywany na listę oczekujących na leczenie.

Czas oczekiwania na leczenie rehabilitacyjne w trybie planowym wynosi do 18 miesięcy.

Pracownicy recepcji utrzymują kontakt z pacjentem i z wyprzedzeniem zawiadamiają o terminie hospitalizacji.

KONTAKT

Poradnia Rehabilitacji

ul. Górczewska 89, Warszawa
(pokój 16, parter przychodni)

tel. 22 321 13 40

Zakład Rehabilitacji – Sekretariat

ul. Górczewska 89, Warszawa
(pokój 611, VI piętro w budynku szpitala)

tel. 22 321 13 44

Poradnia Rehabilitacji i Fizykoterapia

ul. Śliska 5, Warszawa

tel. 22 316 38 38